Пост – реліз ВРУЧЕННЯ ПРЕМІЇ АРРС VIKTOPIЯ

11 грудня АРРС вперше вручить нагороди політтехнологам!
09.12.2015
Условия участия во втором международном Конгрессе
06.02.2016

11 грудня 2015 року в ресторані «Гранд піано Кафе» арт- готелю «Баккара» відбулась урочиста церемонія вручення премій VIKTOPIЯ кращим політ консультантіам і політтехнологам, які працювали на місцевих виборах 2015. Нагороду започаткувала Асоціація професійних політ консультантів (АРРС).
На сьогодні ця громадська організація, якій в січні виповниться тільки рік, налічує понад 40 членів, фахівці, які брали участь у 62 кампаніях під час місцевих виборів 2015 року. Третина проектів – переможні.
За високі результати і високі нагороди. Правління АРРС присудило 10 великих нагород Вікторія і 10 маленьких, як окремим фахівцям , так і командам.
Серед переможців у номінаціях:
– «кращий результат»- компанія « Вектор- консалтинг»( керівник Євген Анопрієнко), фахівці якої працювали у 30 виборчих проектах, вели представників 6 політичних сил;
– були відзначені і технологи Молодіжної партії України «за кращий результат серед непарламентських партій».Так у містечку Родинське на Донеччині представники цієї сили перемогли з результатом 77%;
– «за медійне консультування» нагороду отримала команда Олени Каткової;
– «за вдалі іміджеві проекти» – Наталія Ворона;
– «За швидку розкрутку політичного бренду» нагороду отримала команда Лариси Заводинської
– « за швидкість» нагороду отримав відомий російський політтехнолог Костянтин Малишев. Він встигав консультувати декілька проектів у різних регіонах України, Росії, встигаючи при цьому виїжджати безпосередньо на місце. А головне – вигравати;
-«за кращий дизайнерський креатин» нагороду отримав Дмитро Брусенцов;
-« за правове супроводження проектів» VIKTOPIЮ отримав Олександр Дикий;
-«за вдалі соціальні проекти» нагороду отримав відомий політтехнолог Олег Надоша.
Маленьку VIKTOPIЮ
– «як найактивніший політичний коментатор» отримав віце – президент Асоціації політичних психологів Віктор Рибаченко;
– «за високий результат» (83%) отримав кандидат в м. Красноармейськ Донецької обл., з яким працював Сергій Кірєєв.
Також нагороди отримали соціологи Сергій Штепа (завідувач кафедри соціології Національного педагогічного університету ім. Драгоманова) та Владислав Шелепа (Центр незалежних соціологічних досліджень «Омега»), Анна Матюхіна, команда Ігоря Тенетка, Дмитро Фіщенко, Ганна Звичайна, Дмитро Кохан, Олександр Кондратюк..
Також правління Асоціації спеціальною VIKTOPIЄЮ відзначила й голову АРРС Ганну Тенетко.
Урочиста і дружня атмосфера, обмін досвідом, поздоровлення зірок української естради – подібний формат спілкування був новим для середовища політ консультантів і політтехнологів, але одностайно був ухвалений, як обов’язковий.
Отже АРРС буде вручати премію VIKTOPIЯ щорічно за заслуги у сфері політичного консалтингу та за вплив на загально- політичні процеси у країні.
Окрім цього АРРС у квітні наступного року проведе у Києві Другий міжнародний Конгрес політ консультантів.
Про VIKTOPIЮ
VIKTOPIЯ у римській міфології богиня перемоги, яку вона дарувала не тільки у воєнних діях, а й на політичному терені, допомагала досягти високих професійних успіхів у майстерності. У світі Вікторія вручається ще Американською Асоціацією політичних консультантів.
Про АРРС
АРРС створена у січні 2015 року. На сьогодні об’єднує 40 членів.