Результати Рейтингу спеціалістів політичних професій “VICTORIA”2020

Анонс VII-го международного конгресса политических консультантов
20.05.2021
Ассоциация профессиональных политических консультантов готовит “Рейтинг специалистов Victoria-2021”
10.11.2021
Асоціація професійних політичних консультантів провела щорічний Рейтинг спеціалістів політичних професій
Кількість респондентів 291.
Опитування проводилось серед депутатів різних рівнів, а також в професійному середовищі в групі “Політтехнологи і політологи України”
Номінація “Політологи”
1.Кость Бондаренко
2.Вадим Карасьов
3.Руслан Бортник
4.Андрій Єрмолаєв
5.Володимир Фесенко
6.Денис Кіслов
7.Олександра Решмедилова
8 Ігор Рейтерович,.
9.Олеся Яхно
10.Максім Ялі
11.Віктор Небоженко
12.Валентин Якушик
13Деніс Гороховський
14.Кирил Сазонов
15.Василь Стоякін
16.Володимир Лупацій
Номінація “Політичний експерт”
1.Михайло Чаплига
2.Марина Ставнійчук
3.Василь Вакаров
4.Дмитро Марунич
5.Сергій Белашко
6.Валентин Землянській
7.Володимир Бодров
8.Олександр Охріменко
9.Олексій Калініченко
10.Кирил Животовський
11.Ярослав Жаліло
12.Катерина Коваль
Номінація ” Політичні консультанти”
1.Анна Тенетко
2.Владислав Ковалевський
3.Дмитро Фіщенко
4.Олександр Поліщук
5.Валентин Ходулін
6.Сергій Штепа
7.Олег Постернак
8.Євген Анопрієнко
9.Михайло Павлів
10.Олег Надоша
11.Олексій Скороход
12.Биков Сергій
13.Констянтин Матвієнко
14.Олександр Вербицький
Номінація “Політтехнологи”
1.Олександр Кондратюк
2.Ігор Тенетко
3.Людмила Любім
4.Андрій Золотарьов
5.Анна Матюхіна
6.Сергій Кірєєв
7.Лариса Заводинська
8.Філіп Палютін
9.Віктор Винниченко
10.Інна Брацун
11.Людмила Дорошко
12.Василь Марадик
13.Надія Селіонова
14.Андрій Дягіль
15. Генадій Несвітайло
16. Дмитро Жиган
17.Олександра Дем’яненко
18.Андрій Світ
19.Віктор Грисюк
20.Ірина Іщенко
21.Сергій Пасічник
22.Олена Скоромна
23.Дмитро Гапченко
24.Сергій Адамчук
25.Наталія Кравець
Номінація “Політичні юристи”
1.Тамара Астахова
2.Роман Коніжай
3.Дмитро Кохан
4.Олексій Корнілов
5.Марина Мельниченко
6.Дмитро Погребняк
7.Роман Редько
8.Ніна Чернишенко
9.Ганна Звичайна
10.Микола Нілов
11. Ігор Дівчур
Номінація “Політичний медіатехнолог”
1.Олеся Медведева
2.Алевтіна Морозова
3.Антон Подлуцький
4.Ганна Кондракова
5.Наталья Власова
6.Андрій Пузіков
7.Лариса Дроздова
8.Леонід Щукин
9.Людмила Зубрицька
10.Віктор Прошкін
11. Генадій Сириця